piątek, 13 stycznia 2017

O nas

Auto Gabloty to nie jest zwykła wypożyczalnia samochodów w Łodzi, jakich pełno. My postawiliśmy na wygodne, sprawne i zadbane modele. Każdy pojazd jest wyposażony w ABS, poduszki powietrzne, radio, czujniki parkowania i w wiele innych poprawiających komfort jazdy funkcji.

Do dyspozycji klientów mamy samochody osobowe. Naszym priorytetem jest dobranie auta do indywidualnych potrzeb każdego zainteresowanego. Chcemy, by użytkowanie naszego pojazdu dawało przyjemność płynącą z jazdy i zapisało się w pamięci jako miłe, bezstresowe doświadczenie.  

Z racji, że najbardziej zależy nam na spełnieniu oczekiwań naszych klientów, ograniczyliśmy wszelkie formalności do minimum. Doskonale wiemy, jak zniechęcające i żmudne potrafią być te procedury. Ponadto nie wymagamy posiadania karty płatniczej i nie ustalamy limitów kilometrów. My Tobie wypożyczamy samochód, a Ty jeździsz ile chcesz!  

 WSZYSTKIE AUTA WYPOSAŻONE W NIEZAWODNE SILNIKI  ZE  SPALANIEM ~`5-6L ON/100KM
DZIĘKI WYNAJĘCIU SAMOCHODU NIE MARTWISZ SIĘ KOSZTAMI UBEZPIECZENIA I EKSPLOATACJI !Auto Gabloty - Oferta:wypozyczalnia samochodow lodz, wypożyczalnia aut łódź, wypożyczalnia samochodów łódź, wynajem aut lodz, wynajem dlugoterminowy aut lodz, wynajem dlugoterminowy lodz, wynajem dlugoterminowy samochodow lodz, wynajem samochodow lodz

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza